Şişli Viessmann Kombi Servisi Hizmetleri 

Kombinizin arızası yada peteklerinizin bakımı gerektiğinde firmamızdan bütün bu ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz, firmamız özel teknik servis  hizmeti vermekte ve sadece garantisi tükenmiş ürünlere servis yapmaktayız. Arızalanmış Viessmann kombilerinizin garantisi devam ediyorsa Viessmann Yetkili Servis’den yardım almanız gerekmektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimiz

Kombi ile alakalı vermiş olduğumuz servisler hemen aşağıdadır.

  • Şişli Kombi Bakım Hizmetleri
  • Şişli Kombi Petek Temizliği
  • Şişli Kombi Parça Arıza Onarımı
  • Şişli Kombi Tamir Servisi
  • Şişli Kombi Teknik Servis

Şişli Kombi Bakımı Bakımı

Kombi bakımınızı her sene kış ayına girmeden yaptırmanız kombilerinizin daha performanslı çalışması için önemlidir çünkü kombi ürünleri sürekli olarak sıvıya yakın cihazlardır bu yüzdende kombi içinde nem oranı yüksektir her ne kadar kombinin içindeki parçalar nemden etkilenmeyen parçalar olsa dahi zamanla paslanmalar meydana gelebilir ayrıca kombi çakmak ve gaz ayarlarının’da yapılması gerekebilir.

Şişli Kombi Petek Temizliği

Peteklerinizin içlerinde kalan su yaz aylarında kullanım azaldıkça tortuların dibe çökmesi ile zamanla sertleşir ve balçık haline gelerek peteklerin diplerinde yer bulurlar. İşte bu tortular ve balçık yüzünden sıcak su radyatörlerin içinden rahat geçemezler bu yüzden’de peteklerinizin alt kısımları sürekli soğuk halde kalırlar. Siz ne kadar kombinizden yüksek derece ısı ayarı yapsanızda  petekleriniz tam olarak ısınmazlar.

Kombi petek temizliği ve kombi bakımı hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Merkez : 02122540444

Whatssapp ve Hızlı Servis : 0546 238 72 25 

Comments 1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a Comment